Керівник гуртка-спеціаліст: Свінцова Тетяна Вікторівна.
Тематика гуртка - вивчення бальної та народно-побутової хореографії і засвоєння програми європейських та латиноамериканських танців. Також невід'ємною частиною гурткових занять є патріотичне виховання дітей, пізнання історії своєї країни та традицій свого народу. У гуртку вивчаються такі танці: європейська програма - "Повільний вальс","Квік-степ","Віденський вальс","Танго"; латиноамериканська програма -" Самба", "Ча-ча-ча","Джайв", народно-побутові танці - "Мінует","Полька".
Мета гуртка - формування хореографічних та творчих здібностей засобами спортивно-бальної хореографії, засвоєння практичних навичок з танців, формування духовних та естетичних цінностей , сприяння творчій самореалізації дитини.
Головні завдання гуртка - розвинути інтерес гуртківців до занять у гуртку, навчити дітей розуміти ритм, темп, характер музики, формувати танцювальні знання, уміння та навички на основі вивчення танців бальної та народно-побутової хореографії, підготовлювати дітей до виступів на концертах та змаганнях. Особлива увага приділяється заняттям, націленим на фізичний розвиток дитини.
Гурток складається з трьох груп, які відвідують діти різних вікових категорій від 7до 13 років.
Керівник гуртка Свінцова Тетяна має фахову освіту, великий досвід у гуртковій роботі і протягом 35 років викладає бальну хореографію, неодноразово нагороджувалась грамотами за внесок у галузі мистецтва. Також є суддею 3 категорії у Раді Української Танцювальної Асоціації.
Досягнення гуртка - гуртківці активно беруть участь у концертах, обласних та Всеукраїнських змаганнях, де виборюють фінальні та призові місця. Кращі гуртківці мають спортивні розряди. Діти успішно виступають на змаганнях не тільки в Україні, але й за кордоном. Нашим гуртківцям дуже подобається брати участь у заходах, що проводить Центр "Школа джур"- в конкурсах малюнків, квестах та спортивних змаганнях, а також в концертних програмах в школах, де вони навчаються. Вихованці гуртка демонструють гарні результати та посідають почесні призові місця в цих заходах.
Користь від занять у гуртку дуже велика. Завдяки хореографічному навчанню діти оволодівають загальною фізичною, естетичною та танцювальною культурою. Навчання танцю, виконання фізичних вправ сприяє фізичному розвитку дитячого організму, рівній поставі, координації. Бесіди з історії України та українського козацтва сприяють розвитку морально-психологічних, патріотичних почуттів дитини. Під час участі у концертах та змаганнях виправдовуються такі риси характеру як наполегливість, вміння працювати у парі, ставити цілі та досягати їх.
Comments